היי ווד! חדרי ילדים מעץ מלא.

מבחר מיטות מעץ מלא, חדרי ילדים מקוריים ומיוחדים

 
 
"היי ווד רהיטי ילדים ונוער מעץ מלא" הוקמה מתוך אהבתנו לעץ. אבל לעץ מלא באמת! לאחר שחיינו ועבדנו בקנדה במשך תקופה ארוכה, שם נחשפו לבניה מעץ ולשימוש בעץ כרכיב בעל ערך מוסף, חזרנו לארץ ובנינו את ביתנו – בית מעץ. אבל האהבה לעץ לא נעצרה שם. התחלנו לחפש חנויות שמתמחות בריהוט מעץ מלא בלבד ובמיוחד לחדרי ילדים ונוער. להפתעתינו גילנו שחנויות טובות וייצרנים שהיו מייצרים רהיטים מעץ מלא פשטו רגל בשל עלויות ייצור גבוהות בארץ וחוסר יכולת לעמוד במחירי השוק התחרותיים. קשה מאוד למצוא היום חנות ממותגת (ולא נגר פרטי) שכל הרהיטים שלהם מיוצרים מעץ מלא בלבד. לרב יש שימוש בשילוב של עץ מלא יחד עם תחליפי עץ למיניהם: MDF/סיבית/סנדוויץ'/מלמין וכו'. תחליפים אלו נועדו לחסוך בעלויות (ובכך להוזיל גם לצרכן את המוצר הסופי).
כמו כן הם פחות עמידים (רגישים מאוד למים) ויש בעייתיות גדולה בשילוב ביניהם לבין עץ מלא (התנתקויות שנובעות מההבדלים באופי חומרי הגלם).
תחליפים אלו מכילים דבקים רבים, אינם ידידותיים לסביבה ופחות ידידותיים לילדים שבחדריהם הם מוצבים.
לכן החלטנו לנסות למצוא דרך למכור בארץ ריהוט לחדרי ילדים ונוער שיהיה עשוי מעץ מלא אבל יעמוד במחירים התחרותיים שמכתיב השוק.
רהיטי היי ווד מעוצבים בארץ ומיוצרים מעץ אורן מלא שמקורו ברוסיה. הייצור מתרחש בסין תחת פיקוח אנשי מקצוע מישראל. באופן כזה אנחנו יכולים להביא לכם רהיטים שעונים על הטעם הישראלי, באיכות הגבוהה ביותר ובמחירים תחרותיים.
עיצוב רהיט מעץ מלא בלבד הוא מוגבל יותר (בשל תכונותיו של העץ). לא ניתן לייצר רהיטים עם פיתוחים רבים מידי, אין הדבקות של עיטורים שונים על גבי העץ וכד'. למעשה חומר הגלם איתו אנחנו עובדים מכתיב את מי ומה שאנחנו – עיצוב קלאסי, על זמני, בקווים חלקים. רהיט שעשוי עץ מלא הוא רהיט חזק ועמיד. הוא איננו רגיש למים. הוא נועד ללוות את ילדיכם עד שיימאס לכם ממנו (ולא להפך:).
כל הרהיטים עשויים מעץ מלא בלבד להוציא מקרים חריגים בהם יש שימוש במזונית אך ורק כגב לכוורת/כוננית/ארון/תחתית מגירה. במקרים אלו המזונית רק מונעת כניסה של לכלוך מחלק שהוא מוצמד קיר לרב ולכן אין יכולת שהיא תיהיה עבה מידי.
אנחנו מעניקים 10 שנות אחריות על הרהיטים שלנו (בהתאם לתעודת האחריות בקישור הבא לחץ כאן
תחליפי העץ למינהם (MDF/סיבית/סנדוויץ ומלמין) מכונים "חומרים מתים". המכנה המשותף שלהם: חומר גלם שמורכב משאריות/חלקי עץ המודבקים ע"י דבקים כימיים יחדיו ליצירת תחליף העץ. בשל היותם חומרים מתים הם לעולם לא ישנו את צבעם, הם אינם גמישים כלל והם מאוד מאוד רגישים למים (מתנפחים בקלות). לעומתם, העץ המלא הוא חומר חי - בדיוק כמו העצים שביער, מהם הוא מיוצר. העץ המלא איננו מכיל את הדבקים הכימיים ולכן ידידותי יותר לסביבה ולנו המשתמשים. רהיט שעשוי מעץ מלא בלבד למעשה עשוי מגזע עץ שנחתך לגודל מסויים בהתאם לחלק הרהיט. עץ מלא הוא בעל תכונות התרחבות/התכווצות קלות. הוא איננו רגיש כלל למים. ייתכנו בו שינויי גוון קלים לאורך השנים כמו גם יציאה של "עיניים". לעץ האורן יש ענפים רבים, “עין" היא המקום בו יכול לפתח ולהצמיח העץ ענף חדש. זה חלק מהיופי של רהיט מעץ מלא וזה מה שמייחד אותו ונותן לו אופי. ניתן להדגיש/לטשטש את העיניים ע"י שימוש בצביעה אטומה או אטומה חלקית אך לא ניתן להעלימן לחלוטין.
בגלל ההבדלים המהותיים בהתנהגות החומר מומלץ מאוד להימנע מהשילוב בין עץ מלא לתחליפי עץ שונים ברהיט אחד. ברהיטים שיש בהם שילוב שכזה:
 • העץ יכול לשנות מעט את הגוון בעוד שתחליפי העץ לעולם לא ישנו את גוונם ולכן ישנה סבירות גבוהה להבדלים בגוון הצבע של הרהיט עצמו. לא ניתן לתקן זאת. תופעה זו לא תקרה ברהיט שעשוי כולו עץ מלא.
 • העץ הוא חומר בעל יכולות תנועה קלה (התכווצות או התרחבות מינימאליות בהתאם למזג האוויר). תחליפי עץ אינם זזים. השילוב בין חומר זז לחומר מקובע יכול ליצור התנתקויות בחלקי החיבור ביניהם.
 • העץ איננו רגיש למים ולכן נח מאוד לנקות אותו ואת סביבתו. תחליפי העץ רגישים מאוד למים ומתנפחים בקלות. לכן רהיט שמשלב בין שני החומרים מחייב המנעות משימוש לא זהיר במים.
האהבה לעץ היא אהבתינו הראשונה אך אהבתינו השניה היא העיצוב. בכדי לתת לכם אפשרויות עיצוב מגוונות בחרנו להעמיד לרשותכם מגוון גדול של דגמים וכמו כן מגוון גדול של צבעים ושל שילובי צבעים לבחירה.
גוף הרהיטים שלנו מגיע באחת משלושת האפשרויות:
 • לבן אטום
 • מולבן (לבן שניתן לראות דרכו את מרקם העץ והוא בעל גוון שמנתי)
 • קרם
חלקי חזיתות הרהיטים מגיעים בשלל צבעים גדול:
 • לבן
 • מולבן
 • קרם
 • כחול
 • תכלת
 • ירוק
 • ורוד
 • סגול
 • עץ טבעי
 
חריטות של פסים לעומת משטחים חלקים, הוספת קרניזים מעץ מלא ועוד יוצרים מגוון גדול של רהיטים. חלקם בעל אופי מודרני יותר וחלקם בעל אופי קלאסי/רומנטי.
העץ המלא מתאפיין בתחום העיצוב כחומר שמעניק חום, ביתיות,חוזק, עמידות וטבעיות.
הוא משתלב באופן טבעי עם חדרים שהעיצוב שלהם כפרי יותר אך יכול להשתלב בצורה מקסימה גם בחדרים מודרנים.
יחד עם אפשרויות הצבעים הכל כך גדולות נוצרים עיצובים מרהיבים ועמידים!
 
אנחנו מתמחים בהום סטיילינג ותמיד שמחים לעזור ולייעץ ללקוחותינו על מנת להגיע לעיצוב המושלם על סמך תמונות של החדר הקיים.
 
 
אנחנו מתכננים לכם עוד הרבה הרבה הפתעות בעתיד ומזמינים אתכם לגדול יחד איתנו ולא להתפשר על האיכות!
 
 
מקווים שתהנו מהגלישה באתר ומחכים לעמוד לשירותכם,
צוות היי ווד.